Video je dostupné pouze předplatitelům.
TOTAL BODY BARRE S OVERBALLEM A ČINKAMI
Dnes nás čeká intenzivní a komplexní trénink na celé tělo. Budeme pracovat s overballem a činkami – já mám 1,5kg, ale klidně sáhněte po lehčích nebo cvičte úplně bez pomůcek. Tahle lekce je dost náročná sama o sobě, i když není moc dlouhá.
Jdeme na to! Napište mi do komentáře, jak se vám trénink líbil.
- Stopáž: 16:11
- Kategorie: CELÉ TĚLO
- Pouze pro členy
Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.
Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.
Kristýno, lekce je výživná, mám 2kg činky, zítra na Vás budu vzpomínat 🙂 Psala jste, že Vás zajímá, jaké cvičení nás nejvíce baví, mě nejvíce vyhovuje pilates s posilováním, ale barre je super zpestření. Vyhovuje mi, že se Vaše videa hodně mění a není cvičení jednotvárné. Děkuji za dnešní super posilování 🙂
wow 2 kg, to smekám! ❤️ dobře, moc děkuji za informace!
Skvělá lekce, Kristýnko, moc mě bavila. Barre je takové fajn oživení. Těším se zase na zítra.
děkuji, to jsem moc ráda, že se líbí❤️
Opět skvělá lekce…jdu na protažení 😊
děkuji moc!❤️